Goma te gjita numrat per vetura, dhe gjipa

Shitet nga: xxx 08 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes goma per vetura gjipa dhe bagera i kemi te gjita llojet per vetura dhe gjipa dhe paisje per vullkaizer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim