Gur për Funtan

Shitet nga: ali 29 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes gur per funtana, me ngjyr te kaft,2kobik jan ,dhe 40ero metra .

Viber(+38644948124)
(044948124)
(049898124)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim