Gypa Plastik per ujë të pijes si dhe Pompa (rake..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Technodrill 20 Shk 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Gypa uji te cilësis se lartë me fileta adekuat për ujë te pijes (për bunara-puse)
Pompa(raketa) uji, PST-Technology te Kualitetit te larte.
BEJME SHITJEN E GYPAVE PLASTIK PER BUNARA TE DIMENSIONEVE TE NGUSHT SI DHE POMPAVE(RAKKETAVE) PER NXJERRJEN E UJIT NE THELLESI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim