HILLT DHE BURMASHIN

Shitet nga: valtrim 09 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
i ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt
marka Matrix ndahet ne 2 opsione
hillt dhe burmashin
numri i telefonit : 045931037
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim