Hamari

Shitet nga: Ali 15 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes hamarin me gjensi(5m) dhe gjersia(1m).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim