KOZMETIKE ZVICRANE, ZBRITJE SEZONALE !!!!!!!!!!!!!

Shitet nga: Gëzim 09 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Produkte kozmetike te prodhuara nga prodhuesi FLORITENE ne Gjeneve te gjitha me garanci per kualitet, klasi I pare I kozmmetikes.
Produktet jane te ndara ne disa grupe.
Qmimet jane mese te arsyeshme per kualitetin e produktit.
Per informata shtese mund edhe te kontrolloni web faqen zyrtare te prodhuesit www.floritene.ch
Per produktet qe I posedojme kemi edhe dokumentacionin e blerjes dhe te zhdoganimit.
Mund te na kontaktoni ne tel + viber ne numrin (+37745898948) qdo dite nga ora 8:00 deri ne 22:00.
Produktet kane shenjen mbrojtese te kompanise dhe jane 100% origjinale.
Kategorite jane sipas kesaj radhitjeje :
-kozmetike per femara
-krema per regjenerim te lekures
-krema per mbrojtje nga dielli
-parfume (per meshkuj dhe femra)
-kozmetike per meshkuj
-ampula per regjenerim te lekures ( eleminimin e rrudhave)
-si dhe produkete tjera special
Per informata detale kontaktoni ne telefonin e paraqitur si dhe ne e-mail ghternava@gmail.com, me rastin e kontaktit ju japim edhe material shtese ne lidhje me produktet qe I trgetojme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim