Kemishat

Shitet nga: Ganimete 14 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes kemishat per martes, kemishat jane punim dore me kristal. Çmimi me marrveshje, mund te na kontaktoni ne numrat e telefonit 044244544(viber) dhe 044208600(viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim