Kontejner per mbeturina 1.1 m3 te metalt te ri

Shitet nga: Besi 13 Sht 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shesim kontejner per mbeturina te metalt te zinguar 1.1m3 me shumice dhe pakice kontejneret i kemi ne depon ton ne fushe kosove dhe munt ti merrni menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim