Kontejner te metalit 1.1 m 3 te paperdorura

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agrointernational 12 Sht 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ofrojme kontejner 1.1 m 3 te metalit si dhe te plastikes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim