Leshoj shpin ne qera n FushKosov

Shitet nga: vigan 10 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qira shtepin ne FushKosov ,shtepia posedon sallon me kuzhin,dhom gjumi,koridor dhe banje.Te interesuarit te lajmrohen ne :044/131669.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim