Lule "DRURI I FATIT"

Shitet nga: fatlum 11 Shk 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
lule "druri i fatit" eshte ne gjendje shume te mire dhe e gjate mbi 2 meter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim