Makin per njehjen e parve te hekrit EUR

Shitet nga: AVDULLAH HOXHA 06 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes makin per njehjen e pareve te hekrit prej 1-2-5-10-20-50 cent si dhe1-2 eur.
Makina esht e re e pa perdorur e ardhur nga gjermania me qmim shumte volitshum
me hollsisht lajmronu ne tel.045531531 ju mirpresum makina gjendet ne fush-kosov.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim