Makina per thithjen e lageshtis

Shitet nga: Remzi 08 Pri 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Jepi me qira makinen per thithjen e lageshtise ne shtepi private apo lokale,bodrume etj,eshte e re dhe moderne digjitale me kapacitet te larte,qmimi eshte shume i volitshum 10€ per 24 orë.

Pres vetem klient serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim