Mjalte me shumic 4 €

Shitet nga: Sinan 11 Jan 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
MJALTE
KAN MBET VETEM 40 kg

nxititoni cmimi eshte shum i ulet dhe mjalta eshte shum e mir per treg.

Shesim Mjalt me Shumic eshte Malit dhe Livadhit.

QMIMI ME SHUMIC ESHTE 4 €
1 -10 kg - 7 euro
10-20 kg - 6 euro
20-50kg - 5 euro MBASI KAN MBET TE FUNDIT 40KG I JAPUM NGA 4€.
Tegjith eshte ne teglla( xhami)

MUNDENI KUR DUSH ME ARDH ME PROVU.

ESHTE SHUM KUALITATIVE.

(NUK ESHTE INDISTRUALE)

045929292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim