Motor per hapjen e deres te oborit ne menyr auto..

Shitet nga: AVDULLAH HOXHA 05 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Motor per hapjen e deres se oborrit ne menyr automatike (Me digitron me komand)
Motorri esht i ri i pa perdorur original i paketun dhe i hap dyret deri ne 600 kg pesh
per me hollsi thirri nr tel 045531531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim