NARGILE GACA DHE GJESENDE PER NARGILE

Shitet nga: Dyqani Roza 18 Nën 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
045929292
Shesim shisha (Nargile) te ndryshme ,dhe jan pa perdor(Treja n'kuti) GJITHASHTU KEMI,

GACA PER SHISHA,
-NXEMSA PER MI DHEZ GACAT
-FOLI ORIGJINALE PER SHISHA..
-GOMA SILIKON TE SHISHAVE.
-SITA QE VENDOSEN VEND FOLIS..
-TAZA QE VENDOSEN KUNDER FRYMES..
-GYPA TE NDRYSHEM PER SHISHA..ETJ...ETJ...


TEGJITHA ARTIKUJT TE LARTE PERMENDUR KEMI ME SHUMIC DHE PAKIC.!
https://m.facebook.com/Roza-KS-174713669395285/

KONT: 045929292Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim