NEUTROGENA KREM KUNDER PIKLAVE NE LEKUR

Shitet nga: INFO MJEKSIA 07 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
NEUTROGENA KREM KUNDER PIKLAVE NE LEKUR PIKA TE ZEZA DHE TE KAFTA
===============================================

Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
==============================================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
Ju mirepresim
===============================================
Neutrogena ndihmon në eliminimin e pikave te zeza dhe te kafta
Pastron lëkurën dukshëm
.Kjo është provuar klinikisht për të ndihmuar dhe eliminuar pikat e zeza dhe te kafta ne vetëm 7 ditë. Përdorimi
Formula arrin thellë në poret tuaja , duke ndihmuar për të eliminuar dhe parandaluar pikat e zeza dhe te kafta e mëtejshme .

Perdorimi ne fytyre te lagur vendoset kremi NEUTROGENA lihet 4-5 minuta pastaj pastrohet fytyra dhe vendoset TONIKU

KUJDES syt nuk duhet te preken
Vetem per perdorim te jashtem

https://www.facebook.com/infomjeksia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim