OGJAK PASTRUES

Shitet nga: OGJAK PASTRUES 06 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
P A S T R O J M :

- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT
PAISJA DHE PËRVOJA NGA ZVICRRA
TEL. 044 643 682
https://www.youtube.com/watch?v=4sdbkhq6mtE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim