Qymyr i Kualitetit te Larte

Shitet nga: Bahri 16 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Qymyri eshte i Kek - ut ne thas 50 kg .Kemi qymyr te terun dhe te laget eshte i cilsise se larte .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim