Rezervuar te ujit

Shitet nga: ridvan 21 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes rezervuar te ujit me shumic dhe me pakice..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim