SHAMPO ME EKSTRAKTE TE BISHTIT TE KALIT

Shitet nga: INFO MJEKSIA 06 Maj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shampo me Ekstrakte të Bishtit të Kalit.

facebook INFO MJEKSIA
--------------------------
Formula speciale në shampon me ekstratke të bishtit të Kalit: parandalon rënjen e flokëve duke forcuar ato dhe larguar zbokthin.

Ajo është e pasur nga përbërsit bimorë. Mirëmban flokët, I jep volum dhe shkëlqim dhe përmison shëndetin e tyre.

Kjo shampoo është ideale për flokë të dëmtuar dhe të lyer.

Bishti i Kalit: Ndihmon cdo lloj floku duke i bër të shëndetshëm dhe të shkëlqyeshëm, Rritja e shpejt e flokëve pasurohet nga aminoacidet thëlbësore në mënyr tër ta transformuar flokun e zakonshëm, të dëmtuar në flokë të shkëlqyeshme.

Përdorimi: Aplikoni një masë shampoje tek flokët tuaja të lagura dhe shkumojeni 1-2min shpërlajeni dhe thajeni flokët me peshqir (jo me terëse të rrymës).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim