Shiten 5 ditare 1 dritare e vogel , kamin

Shitet nga: Hashim Gerguri 08 Tet 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jon 5 dritare dhe 1 dritare e vogel dhe 1 der per hyrje
Ni kamin (kube)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim