Shiten Paisjet per Kuzhin

Shitet nga: Sadri 10 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Paisjet jan ne gjendje te rregullt dhe jan funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim