Shiten gomat me bandash

Shitet nga: Faruk 16 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten gomat te dimrit me bandash 15.185.60
Dhe bandashat per peugeot 307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim