Shitet solariumi per rrezitje

Shitet nga: Solarium 25 Mar 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shesim Solariumin ne gjendje te mire I cili perdoret per rrezitje
Cmimi 1000 euro I diskutueshem
Ndersa me ket solarium mun ta japim edhe nje tjeter gratis, I cili ka nevoj per pak riparime.
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN 044 186468 DHE
+38649 186468 (VIBER)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim