TE GJITHA SHERBIMET STOMATOLOGE DENT AURUM

Shitet nga: Dent - Aurum 11 Qer 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Klinika dentare "DENT-AURUM" ofron keto sherbime :

* mbjellja e dhembeve pa operacion me qmime te volitshme
* ortodonci (proteza fikse dhe mobile)
* pastrimi dhe zbardhja e dhembeve
* ura dhe kurora prej porcelani dhe zirconi
si dhe te gjitha sherbimet tjera stomatologjike .Te gjitha keto me cmim te volitshem dhe te arsyeshem ne treg.
Ja vlen te na vizitoni !!

Gjindemi ne Fushe Kosove, afer Bankes Ekonomike.

Numrat kontaktues:

044 209 178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim