TENDA, TAVOLINA, KARRIKA ME QERA

Shitet nga: albani 26 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Jap me qera Tenda, Karrika,Tavolina per dasma ,ahengje dhe ndeja {raste} te ndryshme familjare
Jan me dimenzione 6x12 dhe 5x10 .
transporti dhe montimi jan gratis
gjithashtu kan dhe ndriqim per rezervime dhe informata : 045646222 ose 045510869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim