TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA +38349306 493

Shitet nga: Tenda Ardi 17 Pri 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim me qera : Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme , Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa, Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa, Tavoline dekoruese per qift. Kontakto dhe rezervo : Tel\Viber : (+383) 049 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim