Tenda Tavolina karrika me Qira 044 213 036

Shitet nga: Xhabir Jashari Sot 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim Tenda Tavolina karrika ME Qira per ahengjet e Juaja familjare Dasma Syneti muzik Koncerte Shatora Jane Te madhesive Te ndryshme Sipas nevojes dhe porosise tendat ( Shatorra ) Jane origjinale si ne Foto prodhim Gjerman te cilesise se lart.
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Per Info Kontakto
Xhabir Jashari
Tel 044 213 036 tendat jan me dimenzione te ndryshme 4 me 8. 5 me 8. 5 me 10. si dhe 6 me 12 . per info edhe ne vaiber +38649 213 036
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim