Tenda karrika tavolina me qera

Shitet nga: Tenda 22 Shk 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Japim tenda karrika tavolin me qera
Tenda kem nga 12 metra gjatsi dhe 6metra gjersi etj.
Bejm edhe sherbime me kamarjera per dasma ahengje te ndryshme familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim