Thengjill i kualitetit te larte

Shitet nga: Bahri 10 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Thengjilli eshte i Kek ut i kualitetit me te larte eshte ne thase dhe peshojne 60 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim