Urgjent shitet kada shumë lirë

Shitet nga: ,, 24 Maj 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Urgjent shitet kada shumë lirë dhe shumne gjendje te mire, arsyeja e shitjes eshte lirimi i hapsires sepse dua te bej ndryshime në banjo.
Dimensionet janë: 170 x 70 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim