lokql me qira

Shitet nga: sadrixhakolli 17 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
leshojm lokalin me qera e pershtatshme per furr buke dhe profesione t tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim