paisje fitnesi

Shitet nga: veton 14 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes paisje fitnesi e ardhur nga gjermania ne gjedje shume te rregullt . Sherben per muskujt e barkut dhe shkrirjen e vjamit po ne ate pjes dhe pjes te tjera te trupit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim