shes goma per vetura dh gjipa te gjitha llojet

Shitet nga: xxxx 08 Dhj 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes goma per vetura gjipa dhe bagera te gjitha llojet dhe paisje per vullkanizer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim