shesh hilti dhe fleks pune

Shitet nga: naki 12 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes hilti dhe sleks me shpejtsi 1 deri ne 6 shpejtsi
sa kan ardh nga gjemanija
ne gjendje te rregullt
te interesuarit mund te laj
ne Tel 049-166-837
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim