shitet

Shitet nga: arben 30 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes auba per frizere te ardhura nga zvicrra. Jan tereja shum te mira dhe praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim