tenda karrika tavolina me qera 049-306-493

Shitet nga: Tenda Ardi Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim me qera :
Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ,
Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavoline dekoruese per qift.

Kontakto dhe rezervo :
Tel\Viber :
(+383) 049 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim