Tenda Karrika Tavolina me qera +38349:306;493

Shitet nga: Tenda Ardi 16 Qer 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Japim me qera :
Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ,
Korrika me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa,
Tavoline dekoruese per qift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim