TENDA, PER DASMA PANAIRE EVENTE TE NDRYSHME

Shitet nga: TENDAdecor 15 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë

Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma, fejesa dhe ahengje te ndryshme familjare duke ju mundesuar realizimin e ahengut tuaj ne ambinete te hapura dhe ato te mbyllura.

Sherbimet qe ne i ofrojm:
■ Ulse me mbulesa dhe pa mbulesa
■ Tavolina te rrumbullakta me mbulesa
■ Tepih te kuq per ecje
■ Ndrim special per mbramje
■ Ulse speciale per qift
■ Karroce per torte
■ Tavolin e qiftit e dekoruar dhe shum decore te ndryshme.

Ne tere Kosoven .tel 044 238 296
VIBER +383 45 927 267
Rezervoni daten tuaj!
Per me shum mund te na kontaktoni edhe ne faqen tone ne facebook, "TENDA decor".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim