BANESA PREJ 64m2

Shitet nga: VALDETI 19 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: BANESA NE SHITJE PREJ 64m2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESA 64 m2 NE APOLLONIA 1 FUSHE KOSOVE, E MOBILUAR.
BANESA GJINDET NE KATIN II TE NDERTUARA NGA TREGTIA.
BANESA POSEDON SALLON ME KUZHINE , NJE DHOME STANDARDE GJUMI SI DHE NJE DHOME E VOGEL PER FEMIJE.
GJITHASHTU POSEDON EXTRA REZERUAR , INVERTOR , KLIME .. ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim