Banesë 76m2 Kati i 5 te shf M.Grameno

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shesum banesen me sip..76m2, Kati i 5-të,
Banesa gjendet afer shf.M. Grameno ne F.Kosove,
Banesa ka leje ndertimi dhe dokumeta ne rregull,
Perbehet: Sallon, kuzhin, korridor,
2 dhoma gjumit, banjo, ballkon,
Banesa perfundon 12/2015,
Perkthimi behet te Notteri,
Qmimi: 450€/m2,= 34.000€ Fiks,
Ju mirepresum vetem bleres serioz,..
tel..+37744197433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim