Banesa 70.45 m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: E Shabani 18 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: rr. Dardania afer VIVA Freshit
Sipërfaqe: 70.45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Kjo banese ndodhet ne kuader te objektit afarist dhe banesore B+P+u7 ne Fushe Kosove, perkatesisht ne anen e majte te rruges DARDANIA afer VIVA Freshit. Siperfaqja bruto e saj eshte 70.49 m2, posedon Qendrimin ditore dhe kuzhinen, dhomen e fjetjes, nje dhome te vogel per femije, banjon, shpajzin, koridorin dhe terasen. Dyshemeja do te jete me laminat dhe pllaka te keramikes. Dyert do te jene nga druri, kurse dera e hyrjes e blinduar.
Banesa ndodhet ne katin e 7.

Banesa eshte ne perfundim e siper, dhe kryhet ne fund te ketij viti.

Mos ngurroni te na telefoni per me e pa nga afer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim