Banesa 71m2 ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 26 Krr 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te Shkolla M Grameno
Sipërfaqe: 71 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove banesat ka siperfaqe prej 71m2 esht ne katin 5dhe esht ne gjendje per banim te menihershem

Banesa Posedojn
Sallon me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim