Banesa 84m2 në Fushë Kosovë "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 08 Sht 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 84m2 në Fushë Kosovë mbrapa Murebestit, kati V,
Banesa posedon:
2. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo,
1. shpajz dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi 500 euro/m2

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim