Banesa Kati 1 ose ipet me Qira

Shitet nga: Sami 14 Gsh 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mother Tereza
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne katin e Pare I ne Fush-Kosov perball Mobiljeris Mobini
Banesat e Tregtis 61m
Perberja
Dhom Dite se bashku me Kuzhin dhe Dalje ne Ballkon
Dhom Gjumi e mdhe
Banjo
Koridor
me dokumenta ne emrin tim personal qmimi i shitjes 33900 Euro
me Qira 170 euro pa Mobilje
Ka kuzhinen ,ne banjo ka Pasqyre dhe orman te Vogel + ne Hymje Orman per kpuc dhe Galderob
me Nxemje vetanake me rrym
per me shumm me shkruaj ose tel-044201763

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim