Banesa në Fush Kosovë me 124m2 banim me teras ..

Shitet nga: KELMEND 25 Maj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne fushkosov perball INTEREXIT ne rrugen kryesore ne objektin e SEMITRONIX banese eshte e gatshme per banin dhe ka ket renditje kati i pare dy dhoma gjumi sallon e kuzhine koridor banjo dhe terasen çmimi sipas marveshjes.
tel.viber +33670624756
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim