Banesa ne Fushe Kosove 80.5m2 - Kati I

Shitet nga: Qendrim 10 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 80.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjindet te Viva Market ne Fush Kosove dhe ka 80.5m2 ne Katin e pare.

Per me shume info, ju lutem me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim