Banesat Dhe Jepen me Qera

Shitet nga: Sabit Kelani 03 Tet 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr, Pajazit Islami
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka 75m, Kem banesa nga kati I pare deri ne katin e shtat. Banesat gjenden 100m afer qerdhes. Japim dhe me Qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim