Banesat dhe Lokalet ne rruge kryesore

Shitet nga: BURIM 24 Gsh 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesat dhe Lokalet me siperfaqe te ndryshme me çmim te volitshem, ato pritet te perfundojn ne tetore te ketij viti.
per me teper info rreth ofertes mund te me kontaktoni ne +37744231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim